Salı gününün ziyareti🌷🌷Bugün İmam Zeynelabidin, İmam Muhammed Bakır ve İmam Cafer Sadık (as) adına aittir; bugünde bu üç imamı şöyle ziyaret et:
🌷🌷🌷🌷🌷
“Selam olsun size ey Allah’ın ilminin hazineleri; selam olsun size ey Allah’ın vahyinin tercümanları, selam olsun size ey hidayet imamları, selam olsun size ey takva nişaneleri, selam olsun size ey Resulullah’ın evlatları; ben sizin hakkınızı (imamametinizi) tanıyor, şanınızı biliyorum; ben sizin düşmanlarınıza düşman ve dostlarınıza ise dostum. Babam anam size feda olsun Allah’ın rahmeti sizin üzerinize olsun.
🌷🌷🌷🌷🌷
Allah’ım! Ben onların ilkini sevdiğim gibi sonuncusunu da seviyorum ve onların dışında her dost ve sırdaştan uzağım. Cibti, tağutu, Lat ve Uzza’yı inkâr ediyorum. Allah’ın salâtı, rahmet ve bereketleri sizin üzerinize olsun ey Mevlalarım! Selam olsun sana ey ibadet edenlerin efendisi ve vasilerin soyu; selam olsun sana ey peygamberlerin ilmini yaran; selam olsun sana ey sözünde ve davranışında doğru ve doğrulanmış olan. Ey Mevlalarım! Bugün sizin gününüzdür; bugün Salı günüdür. Ben ise bugünde sizin misafiriniz ve size sığınmaktayım. O halde Allah Teâlâ’nın ve tertemiz ve tahir Ehl-i Beyt’inizin sizin yanınızdaki makamları hürmetine size misafir olmamı ve sığınmamı kabul edin.”🌷🌷🌷